KRYDDBURKAR, 8 st, Höganäs, 1900-talets senare del.

358882. KRYDDBURKAR, 8 st, Höganäs, 1900-talets senare del.

Lergods, lock i trä med kork.
Diam 6, Höjd 9 cm.

Ålders- och bruksslitage.
1 burk med fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lergods, lock i trä med kork.
Diam 6, Höjd 9 cm.

Ålders- och bruksslitage.
1 burk med fotnagg.

Antal besök: 5 434