SKÅLAR, BRINGARE OCH LJUSSTAKAR, glas och kristall, 5 delar, bland annat Orrefors.

358868. SKÅLAR, BRINGARE OCH LJUSSTAKAR, glas och kristall, 5 delar, bland annat Orrefors.

Bringare, höjd 22,5 cm
Jardiniére, höjd 21 cm
Skål på hög fot med lock, 33 cm
2 ljusstakar, höjd 6,5 cm.

Bruksslitage
Nagg på jardiniérens fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bringare, höjd 22,5 cm
Jardiniére, höjd 21 cm
2 ljusstakar, höjd 6,5 cm.

Bruksslitage
Nagg på jardiniérens fot.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 735