MUNKPANNA, koppar, 1800-tal.

MUNKPANNA, koppar, 1800-tal.
358838. MUNKPANNA, koppar, 1800-tal.

Diameter 37 cm.
Upphängningsring i koppar.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 37 cm.
Upphängningsring i koppar.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 701