KAKFAT, KONFEKTSKÅL. Med bärhandtag, porslin, 1950-tal.

358779. KAKFAT, KONFEKTSKÅL. Med bärhandtag, porslin, 1950-tal.

Kakfatet ca 22 x 22 cm
Konfektskålen ca 22 x 12 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kakfatet ca 22 x 22 cm
Konfektskålen ca 22 x 12 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 477