SVEN ÅKE LINDENGREN. Göstas Livs, blandteknik, signerad ESS-Å.

358719. SVEN ÅKE LINDENGREN. Göstas Livs, blandteknik, signerad ESS-Å.

13 x 18,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

13 x 18,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 382