FICKUR, så kallad "Mormorsur", yttre boett av 18k guld, urverk omärkt.

358712. FICKUR, så kallad "Mormorsur", yttre boett av 18k guld, urverk omärkt.

Yttre diameter ca 32 mm.
Total vikt ca 33,7 gram.

Slitage, skador, delar saknas. Dekordelar i förgylld metall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttre diameter ca 32 mm.
Total vikt ca 33,7 gram.

Antal besök: 727