LAMPBORD med låda, mahogny, nyrokoko.

358706. LAMPBORD med låda, mahogny, nyrokoko.

Längd 55, bredd 38, höjd 76 cm.

Låsbeslag saknas, smärre fanerskada samt bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 423