Pokal 'Open Minds', Ulrica Hydman Vallien, skål Ulrica & Bertil Vallien, Kosta Boda, bägge signerade, och skulptur i form av ett päron, FM, Ronneby, den sista med gravyr (club ratten).
Höjd 9-24 cm.
Bruksslitage.
Höjd 9-24 cm.
Bruksslitage.