SAMLING GLASFÖREMÅL, 3 st, Kosta Boda och FM, Ronneby.

358594. SAMLING GLASFÖREMÅL, 3 st, Kosta Boda och FM, Ronneby.

Pokal 'Open Minds', Ulrica Hydman Vallien, skål Ulrica & Bertil Vallien, Kosta Boda, bägge signerade, och skulptur i form av ett päron, FM, Ronneby, den sista med gravyr (club ratten).
Höjd 9-24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9-24 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 844