358481. REKLAMSKYLT, koppar, AGA-BALTIC Radio, 1900-tal.
Med fästen för upphängning.
Delvis bemålat i rött, vitt och svart.
Höjd 37,5 cm.
Diameter (exklusive AGA-BALTIC-text) 32,5 cm.
Bruksslitage, skador runtom skylten samt en smärre skada 1 cm in på en sida, smärre färgsläpp.