BETH ZEEH. Akvarell.

BETH ZEEH. Akvarell.
358478. BETH ZEEH. Akvarell.

Landskap från Molsbjerge. Signerad. Bär dedikation till Aina.
13x17 cm.

Bruksslitage.

Beth Zeeh (1911–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!
358478. BETH ZEEH. Akvarell.

13x17 cm.

Bruksslitage.

Beth Zeeh (1911–2004)

Antal besök: 1 247