23 kaffefat; Diam 13 cm.
20 kaffekoppar; Höjd 6,5 cm.
16 assietter; Diam 17 cm.
1 kaffekanna med lock; Höjd 21 cm.
1 sockerskål med lock; Höjd 10 cm.
1 gräddkanna; Höjd 8 cm.
Bruksslitage.
6 kaffefat med defekter (nagg och/eller ytslitage).
3 kaffekoppar med nagg.
4 assietter med defekter (nagg och/eller ytslitage).
23 kaffefat; Diam 13 cm.
20 kaffekoppar; Höjd 6,5 cm.
16 assietter; Diam 17 cm.
1 gräddkanna; Höjd 8 cm.
Bruksslitage.
3 kaffekoppar med nagg.