BÄNK/SOFFA, trä/konstskinn, 1900-talets senare hälft.

358472. BÄNK/SOFFA, trä/konstskinn, 1900-talets senare hälft.

Fast stoppad och nitad klädsel av blått konstskinn.
Längd 130 cm.
Sitthöjd 44 cm.

Bruksslitage, fläckar, märken, blekt sits.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 130 cm.
Sitthöjd 44 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 681