MANSCHETTKNAPPA, ett par, 18 k guld varav ett med ur Omega. Total vikt 21,4 gram.

35844. MANSCHETTKNAPPA, ett par, 18 k guld varav ett med ur Omega. Total vikt 21,4 gram.

Stämplade 750, importstämpel samt monogramstämpel AW/WA. Urtavlans mått ca 1 cm.

Bruksslitage. Vapensköldsgravyr i form av Armens Pansarcentrum.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 812