CREMEKOPPAR MED FAT, 11 st, porslin, Uppsala Ekeby/Karlskrona, 1900-tal.

358415. CREMEKOPPAR MED FAT, 11 st, porslin, Uppsala Ekeby/Karlskrona, 1900-tal.

Handmålad dekor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Handmålad dekor.

Bruksslitage.

Antal besök: 826