2 skålar Kjell Engman Kosta Boda osignerade höjd 9,5 samt 15 cm.
Tonad karaff höjd 30 cm.
Skål med lock Rosenthal.
6 koppar med fat Bavaria.
Ljusstake Schaubach Kunst längd 26 cm.
Bruksslitage.
Tonad karaff höjd 30 cm.
Skål med lock Rosenthal.
6 koppar med fat Bavaria.
Bruksslitage.