GLAS-och PORSLINSFÖREMÅL, Kosta Boda, Rosenthal m. m.

358413. GLAS-och PORSLINSFÖREMÅL, Kosta Boda, Rosenthal m. m.

2 skålar Kjell Engman Kosta Boda osignerade höjd 9,5 samt 15 cm.
Tonad karaff höjd 30 cm.
Skål med lock Rosenthal.
6 koppar med fat Bavaria.
Ljusstake Schaubach Kunst längd 26 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tonad karaff höjd 30 cm.
Skål med lock Rosenthal.
6 koppar med fat Bavaria.

Bruksslitage.

Antal besök: 777