SATSBORD, 3 delar, Heltborg Møbler, Danmark, 1960-tal.

358405. SATSBORD, 3 delar, Heltborg Møbler, Danmark, 1960-tal.

Största bord längd 59, bredd 38, höjd 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 535