358394. SERVISDELAR, "Gröna Anna", TERRIN "Hagtorn", samt KRUS.
4 mattallrikar, 2 uppläggsfat, uppläggsskål, såskanna, blomkruka, kaffekopp med fat, Gröna Anna, Rörstrand.
Terrin med lock Hagtorn Gustavsberg.
Krus 3L Höganäs höjd 18 cm.
Mindre nagg på tallrikar samt färgslitage på terrin.