SERVISDELAR, "Gröna Anna", TERRIN "Hagtorn", samt KRUS.

358394. SERVISDELAR, "Gröna Anna", TERRIN "Hagtorn", samt KRUS.

4 mattallrikar, 2 uppläggsfat, uppläggsskål, såskanna, blomkruka, kaffekopp med fat, Gröna Anna, Rörstrand.
Terrin med lock Hagtorn Gustavsberg.
Krus 3L Höganäs höjd 18 cm.

Mindre nagg på tallrikar samt färgslitage på terrin.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krus 3L Höganäs höjd 18 cm.

Antal besök: 1 176