GÖSTA SANDELS. 1887-1919, blandteknik, signerad, Sandels daterad 1911.

358388. GÖSTA SANDELS. 1887-1919, blandteknik, signerad, Sandels daterad 1911.

bildens mått 11 x 13 cm.

veck.

Gösta Sandels (1887–1919)

Gör en kostnadsfri värdering!

bildens mått 11 x 13 cm.

veck.

Gösta Sandels (1887–1919)

Antal besök: 1 126