COLLIER, silver, Pär Norling, Exign AB. Vikt 75,9 g.

358378. COLLIER, silver, Pär Norling, Exign AB. Vikt 75,9 g.

Längd 49 cm.

Bruksslitage, fåtal repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 49 cm.

Bruksslitage, fåtal repor.

Antal besök: 2 785