IVAN IVARSON. Tillskriven. Skiss föreställande kvinna vid bord med gula blommor. Olja på säckväv. osignerad.

358364. IVAN IVARSON. Tillskriven. Skiss föreställande kvinna vid bord med gula blommor. Olja på säckväv. osignerad.

101 x 72 cm. Intyg av Josa Werner samt Arne Stubelius medföljer.

Hål i väv, löst spänd, fläckar. Ej ramad.

Ivan Ivarson (1900–1939)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ivan Ivarson (1900–1939)

Antal besök: 1 572