VÄGGARMATUR, för utomhusbruk, smide, 1900/2000-tal.

358349. VÄGGARMATUR, för utomhusbruk, smide, 1900/2000-tal.

Längd ut från vägg ca 54 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ut från vägg ca 54 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 557