BRONZEFIGUR. En kvinna i en böjd position, ta tag i klänningen.

358343. BRONZEFIGUR. En kvinna i en böjd position, ta tag i klänningen.

Massiv brons, daterad 1970-tal, ej signerad. Mått ca. Höjd 13,5 cm, ställ 6 x 3 cm.

I gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

I gott skick.

HannoVerum
Antal besök: 1 089