FLASKÖPPNARE, vitmetall, "Ducky", Firma Svenskt Tenn, 1960-70-tal.

358325. FLASKÖPPNARE, vitmetall, "Ducky", Firma Svenskt Tenn, 1960-70-tal.

Höjd cirka 8 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd cirka 8 cm.

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 615