TRÄDGÅRDSMÖBEL, 6 delar, lättmetall, 1900-tal.

358309. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 6 delar, lättmetall, 1900-tal.

Bord diameter 80, höjd 70.
4 stolar höjd 86.
Blombord höjd 72 cm.

Slitage, färgsläpp, bordet sluttar något, blombordet saknar en platta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord diameter 80, höjd 70.
4 stolar höjd 86.
Blombord höjd 72 cm.

Antal besök: 668