DOCKOR, 11 st, 1900-talets andra hälft.

358308. DOCKOR, 11 st, 1900-talets andra hälft.

Porslin samt plast. 6 st i originalkartonger.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 590