VASER OCH SKÅL, 6 delar, stengods, Wallåkra.

358298. VASER OCH SKÅL, 6 delar, stengods, Wallåkra.

2 vaser och skål signerade AWA 'Arthur Andersson, en vas är osignerad.
Höjd 4-18 cm.

Bruksslitage och den spolformade vasen med minimala avslag på fotringen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 4-18 cm.

Antal besök: 1 053