BRICKA, porslin, rokokostil, Meissen liknande märke, 1900-tal.

358239. BRICKA, porslin, rokokostil, Meissen liknande märke, 1900-tal.

Lökmönstrad dekor, längd 45 cm.

Bruksslitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Nagg.

Antal besök: 998