HÄNGE, silver och emalj, 1700/1800-tal.

358212. HÄNGE, silver och emalj, 1700/1800-tal.

Filigran, 3 x 5,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Filigran, 3 x 5,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 651