DOKUMENTHÅLLARE, A/B Affärssystem, 1900-tal.

3581641. DOKUMENTHÅLLARE, A/B Affärssystem, 1900-tal.

Längd ca. 26, bredd 40, höjd 34 cm.

Fläckar, ytskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläckar, ytskador.

Antal besök: 299