VITVINSGLAS, så kallade remmare, 4+4+2+2 st, 1900-tal.

358148. VITVINSGLAS, så kallade remmare, 4+4+2+2 st, 1900-tal.

Höjd 7,5-19,5 cm.

Bruksslitage, ett glas med lagning på dekor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7,5-19,5 cm.

Antal besök: 769