HÄNGE, "Trillerkors", silver, 1600/1700-tal, Sverige.

358129. HÄNGE, "Trillerkors", silver, 1600/1700-tal, Sverige.

7 x 8 cm. Delvist förgylld.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 x 8 cm. Delvist förgylld.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 1 296