RESVÄSKOR, 3 st, papp, tidigt 1900-tal.

358120. RESVÄSKOR, 3 st, papp, tidigt 1900-tal.

Höjder: 44 cm / 40 cm / 40 cm.
Vikt 8,2 kg.
Minsta väskan ryms i största väskan.

Slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 8,2 kg.

Slitage.

Nycklar saknas.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 883