NILS STRINNING. GOLVHYLLA, Stringhyllesystem, String Design AB(1952-), 1950-tal.

358035. NILS STRINNING. GOLVHYLLA, Stringhyllesystem, String Design AB(1952-), 1950-tal.

Design Nils Strinning (1917-2006).
Etikettmärkt: Bokhyllan String "THE LADDER SHELF".
5 hyllplan teak.
Höjd 155 cm.
Djup 22/32 cm.
Bredd 80 cm.
Isärtagbar.

Slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 hyllplan teak.
Höjd 155 cm.
Djup 22/32 cm.
Bredd 80 cm.
Isärtagbar.

Slitage och fläckar.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 471