KANDELABRAR, 2 st. Metall, Art deco, Stjärnmetall, 1900-tal.

358018. KANDELABRAR, 2 st. Metall, Art deco, Stjärnmetall, 1900-tal.

Kandelaber med hållare för tre ljus, längd 23 cm
Kandelaber med hållare för två ljus, längd 19 cm.

Repor och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor och färgbortfall.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 882