LAMPA, Glory.

LAMPA, Glory.
35799. LAMPA, Glory.

Industridesign. Vitmetall. Märkt "Glory, Made in Sweden". Höj- och sänkbar. Höjd på skaftet i lägsta läge 26,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
35799. LAMPA, Glory.

Slitage.

Antal besök: 6 044