OLJEMÅLNING SOLROSOR, signerad träsvarvning.

3579387. OLJEMÅLNING SOLROSOR, signerad träsvarvning.

Olja på duk signerad nere till höger, överdådigt arrangerade solrosor i keramisk bollvas, ca. 70 x 80 cm, i profilramen ca. 81 x 91 cm.

Vackert bevarad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vackert bevarad.

Antal besök: 1 047