BJÖRN LARSEN. TAVLA, gouache på akvarellpapper, signerad Chr.Björn Larsen -76.

357864. BJÖRN LARSEN. TAVLA, gouache på akvarellpapper, signerad Chr.Björn Larsen -76.

Gouache på akvarellpapper uppfordrad på pannå.
Björn Christian Larsen (1931-1993).
Motiv: flicka på knä.
Bildmått: 23x17 cm.
Rammått: 38x32 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv: flicka på knä.
Bildmått: 23x17 cm.
Rammått: 38x32 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 639