JOHAN GOTTFRID LÅRD. Landskap med byggnader, olja på duk, signerad LÅRD.

357812. JOHAN GOTTFRID LÅRD. Landskap med byggnader, olja på duk, signerad LÅRD.

46 x 38 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 38 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 4 971