ELDHUND, i form av djävul, gjutjärn, 1900-tal.

357810. ELDHUND, i form av djävul, gjutjärn, 1900-tal.

Längd 23, bredd 43 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 23, bredd 43 cm.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 041