SVÄRD, Paul Chen Hanwei, 1900/2000-tal.

357779. SVÄRD, Paul Chen Hanwei, 1900/2000-tal.

Bladets längd 72 cm. Total längd 108 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 559