VIKING FORSBERG. Träsnitt "Ove och Berit", 3 st. litografi signerad V Forsberg.

357739. VIKING FORSBERG. Träsnitt "Ove och Berit", 3 st. litografi signerad V Forsberg.

Ove och Berit 17x25 cm numrerad 8/50.
Komposition 29,5x46 cm numrerad 1/10
Ulla Winblads hus 18x20 cm numrerad 3/100 år 53.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläckar.

Antal besök: 3 052