YTTERFODER, JULGRANSFOT FÖR BORDSGRAN, 5 delar, 1900-tal.

357726. YTTERFODER, JULGRANSFOT FÖR BORDSGRAN, 5 delar, 1900-tal.

Julgransfot för bordsgran, 4 st Ytterfoder med tomtar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 703