STOLAR 4 st, Svenska modellen, gustaviansk stil, 1900-tal.

35771. STOLAR 4 st, Svenska modellen, gustaviansk stil, 1900-tal.

Brunbetsade.

Bruksslitage. En ryggbricka med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brunbetsade.

Antal besök: 3 054