HEINZ BUCHHOLZ. Mor och barn, pastell, signerad.

357707. HEINZ BUCHHOLZ. Mor och barn, pastell, signerad.

49x90cm.

Ålderslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

49x90cm.

Ålderslitage.

Antal besök: 944