HALSBAND, förgylld metall, Lanvin, 1900-talets andra hälft.

357615. HALSBAND, förgylld metall, Lanvin, 1900-talets andra hälft.

Låsningen märkt med Lanvin, Made in Germany.
Innerdiameter 10 cm, innerlängd 34 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 722