LARS GYNNING. "Fågelflykt". Färglitografi, EA, signerad och daterad 90.

357607. LARS GYNNING. "Fågelflykt". Färglitografi, EA, signerad och daterad 90.

52x64 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

52x64 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 518