PARAPLYSTÄLL, gjutjärn, tidigt 1900-tal.

357496. PARAPLYSTÄLL, gjutjärn, tidigt 1900-tal.

Höjd 55 cm.
Foten 25x25 cm.

Slitage och eroderad.
Tillverkningshål i foten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 55 cm.
Foten 25x25 cm.

Slitage och eroderad.
Tillverkningshål i foten.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 929