ADOLF BOCK. fotografiskt reproduktion, 1934, stämplat och signerad i trycket.

357495. ADOLF BOCK. fotografiskt reproduktion, 1934, stämplat och signerad i trycket.

En så kallad sff(svenska fotografers förbund bildat 1895) kopia, copyright stämplad, troligtvis producerad i fåtal exemplar
30 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 40 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 2 220