WALDEMAR SJÖLANDER. TAVLA, litografi 17/30, signerad Wald.Sjölander 1944, liggande häst.

357475. WALDEMAR SJÖLANDER. TAVLA, litografi 17/30, signerad Wald.Sjölander 1944, liggande häst.

Bladmått: 49x60 cm.
Rammått: 54x70 cm.

Fuktskadade kanter på bladet.

Waldemar Sjölander (1908–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått: 49x60 cm.
Rammått: 54x70 cm.

Fuktskadade kanter på bladet.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 732