Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
HENRY SCHÄF. Efter Albert Edefeldt 1877, "Rida, rida ranka", pastell, signerad H. Schäf.
35744. HENRY SCHÄF. Efter Albert Edefeldt 1877, "Rida, rida ranka", pastell, signerad H. Schäf.
102 x 75 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
102 x 75 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
2 348